Jump to content

O nás

"Dobré pivo se pozná hned po prvním doušku, je však mnohem lepší se přesvědčit vypitím celé sklenice.                                                                                                                                         "Benjamin Franklin"

          

První pivotéka Království piva byla otevřena v Chomutově ve Školní ulici v prosinci roku 2011. Koncept této prodejny byl založen na širokém výběru lahvových piv českých i zahraničních značek a jeho rozmanitosti. ImagePůvodní myšlenkou bylo rozšířit povědomí o malých pivovarech a nabídnout zákazníkům možnost piva z těchto pivovarů ochutnávat, objevovat rozmanitost pivního světa a v neposlední řadě nabízet kvalitní služby ve všech směrech.

 

Image

Prodejna se po půl roce přestěhovala do větších prostor v ulici 28. října a prodej lahvových piv se rozšířil o piva točená, konkrétně o 4pípu a místa k posezení.

 

 

ImageV říjnu roku 2013 byla otevřena první pražská pobočka Království piva v Bubenči, ul. Národní obrany a její vývoj se ubíral stejným směrem. Z  prodejny, která se asi po půl roce přestěhovala do ulice Bubenečská, se stala pivotéka s posezením a 6pípou.

 

 

   Chápeme pivotéku nejen jako prodejnu nebo hospůdku, ale především jako místo, kde můžeme prezentovat pivní kulturu a vše, co k ní náleží. Místo, kam zákazníci přijdou pivo nejen ochutnávat a poznávat, ale kde si o něm mohou i popovídat. Naší snahou bylo vytvořit příjemné nekuřácké prostředí s milou obsluhou, kde dostanete svůj „kousek“ do správné pivní sklenice a ten zajíte (případně podložíte) kvalitními chuťovkami od českých farmářů.

Doufáme, že nám zachováte svoji přízeň, která je nezbytná pro další rozvoj naší pivotéky, s že se síť našich provozoven bude i nadále rozšiřovat.